Спальний мішок Terra Incognita Asleep Wide 300
Terra Incognita Asleep Wide 300 |
|
Модель українського виробника Terra Incognita належить до спальникам-одеялам, оснащених капюшоном, і відрізняється від аналогів збільшеною до 100 см шириною. Разом з якісною теплоізоляцією ця особливість сприяє комфортному сну без тісноти, та дозволяє у разі несприятливих погодних умов спати не тільки в термобілизні, але і в досить щільному одязі. Спальний мішок Terra Incognita Asleep Wide 300 належить до трисезонних рішень: його допустимо використовувати в широкому спектрі плюсових температур, до того ж користувач не замерзне і при нічних похолодання до 3 °C морозу. Відповідальні за це насамперед два шари наповнювач HollowCore — синтетичного, що швидко сохне утеплювача. Крім цього знизити втрати тепла повинен тепловий комір і спеціальна ізоляційна планка під блискавкою, яка також має захист від закушування. При виборі моделі для пішого чи велосипедного туризму варто враховувати її солідну вагу, що дорівнює 2.2 кг
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Купити Terra Incognita Asleep Wide 300
Усі ціни 97 →Спальний мішок Terra Incognita Asleep Wide 300 / right, темно-синій | 2 626 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Asleep Wide 300 / left, зелений | 2 626 грн. |
Спальный мешок Terra Incognita Asleep 300 Wide (L) (зелёный) | 2 626 грн. |
Спальник Terra Incognita Asleep Wide 300 (синий; правый) | 2 626 грн. |
Спальний мішок Terra Incognita Asleep Wide 300 / left, зелений | 2 626 грн. |