Набір посуду Bohmann BH71241-12
Bohmann BH71241-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH71241-12
Усі ціни 9 →Набор кастрюль Bohmann 12 пр 1241-12-BH | 2 669 грн. |
Набір каструль Bohmann BH 1241-12 | 2 286 грн. |
Bohmann 1241-12-BH | 2 222 грн. |
Набір каструль з нержавіючої сталі BOHMANN BH 1241-12 | 2 423 грн. |
Набор кастрюль Bohmann 12 пр 1241-12-BH+Набор кухонных принадлежностей Tra | 2 931 грн. |
ще 4 пропозиції
Комплектація:
- Ківш із кришкою 2.0 л, 16x10.5 см
- Каструля з кришкою 2.0 л, 16x10.5 см
- Каструля з кришкою 2.8 л, 18x11.5 см
- Каструля із кришкою 3.8 л, 20x12.5 см
- Каструля з кришкою 6.3 л, 24x14.5 см
- Сотейник із кришкою 3.3 л, 24x7.5 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →