Каструля Bohmann BH0805-16
Фото 3 |
Bohmann BH0805-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH0805-16
Усі ціни 7 →Каструля Bohmann BH 0805-16 | 353 грн. |
Bohmann 0805-16-BH | 367 грн. |
Каструля Bohmann BH-0805-16 2.1 л 16 см | 469 грн. |
Каструля Bohmann 2.1 л BH-0805-16 | 411 грн. |
Каструля нержавіюча з кришкою Bohmann 16 см, 2 л (BH-0805-16) | 527 грн. |
Каструля Bohmann BH-0805-16 2.1 л 16 см | 453 грн. |
Каструля Bohmann BH-0805 16см 2л | 380 грн. |
Модификації Bohmann BH0805-16
Ціни на Bohmann BH0805-16 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH0805-16 | від 353 грн. | 8 пропозицій | ||
Bohmann BH0805-18 | від 454 грн. | 2 пропозиції | ||
Bohmann BH0805-22 | від 495 грн. | 2 пропозиції | ||
Bohmann BH0805-24 | від 634 грн. | 18 пропозицій | ||
Bohmann BH0805-26 | від 663 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →