Похідний ніж Boker Magnum Most Wanted
Відео 3 |
Boker Magnum Most Wanted |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Magnum Most Wanted
Усі ціни 16 →Boker Magnum Most Wanted (01SC078) | 1 030 грн. |
Карманный нож Boker Magnum Most wanted 01SC078 | 1 030 грн. |
Ніж Boker Magnum Most Wanted (01SC078) | 1 135 грн. |
Нож Boker Magnum Most Wanted (01SC078) 01SC078 | 939 грн. |
Ніж Boker Magnum Most Wanted (01SC078) 01SC078 | 946 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →