Похідний ніж Boker Plus Kalashnikov 74 Auto Black (01KALS136)
Фото 6 |
Boker Plus Kalashnikov 74 Auto Black |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Plus Kalashnikov 74 Auto Black
Усі ціни 11 →Нож Boker Plus Kalashnikov 74 Auto Black 01KALS136 | 3 256 грн. |
Boker Plus Kalashnikov 74 Auto (01KALS136) Black | 3 260 грн. |
Карманный нож Boker Plus Kalashnikov 74 Auto Black 01KALS136 | 3 260 грн. |
Ніж Boker Plus Kalashnikov 74 Auto Blackwash (01KALS136) | 3 260 грн. |
Нож Boker Plus Kalashnikov 74 Auto Blackwash (01KALS136) 01KALS136 | 3 260 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →