Комп'ютерне крісло Bonro B-612
Фото 12 |
Bonro B-612 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bonro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bonro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bonro B-612
Усі ціни 30 →Bonro Крісло офісне на колесах Bonro B-612 коричневе, 42400327 42400327 | 3 565 грн. |
Крісло офісне на колесах Bonro B-612 чорне | 3 557 грн. |
Крісло офісне на колесах Bonro B-612 чорне (42400326) | 4 191 грн. |
Bonro Крісло офісне на колесах Bonro B-612 чорне, 42400326 42400326 | 3 372 грн. |
Bonro Крісло офісне на колесах Bonro B-612 біле, 42400328 42400328 | 2 882 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →