Комп'ютерне крісло Bonro B-487
Відео 1Фото 12 |
Bonro B-487 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bonro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bonro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bonro B-487
Усі ціни 10 →Bonro Крісло Bonro B- 487 на колесах чорне, 42300040 42300040 | 1 554 грн. |
Крісло Bonro B-487 на колесах біле (4 шт) | 3 665 грн. |
Крісло Bonro B-487 на колесах біле (4 шт) (47000086) | 5 396 грн. |
Bonro Комплект з 4 крісел на колесах Bonro B-487 білі, 47000086 47000086 | 3 917 грн. |
Крісло Bonro B-487 на колесах біле з чорним сидінням | 1 202 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →