Комп'ютерне крісло Bonro B-881
Фото 12 |
Bonro B-881 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bonro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bonro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bonro B-881
Усі ціни 39 →Bonro Крісло офісне, комп'ютерне Bonro B-881 рожеве, 4230017 4230017 | 1 171 грн. |
Крісло Bonro B-881 біле (4230014) 4230014 | 1 046 грн. |
Крісло офісне, комп'ютерне Bonro B-881 рожеве | 1 247 грн. |
Крісло офісне посилене Bonro B-881 Синє 85см*46.5см*42см | 2 188 грн. |
Bonro Крісло офісне, комп'ютерне Bonro B-881 біле з рожевим сидінням, 4230 | 1 158 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →