Комп'ютерне крісло GT Racer B-529B
Фото 13 |
GT Racer B-529B |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GT Racer B-529B
Офисное кресло GT Racer B-529B Black | 5 499 грн. |
GT Racer B-529B Black | 5 500 грн. |
GT Racer B-529B Black B-529BBlack | 6 899 грн. |
Крісло GT RACER B-529B Gray | 6 899 грн. |
Офісне крісло GT Racer B-529B Black | 6 030 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →