Литий диск Borbet A 7x15/4x108 ET35 DIA63,4
Відео 5Фото 7 | від 5 867 до 7 938 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet A 68
Характеристики
Borbet A 7x15/4x108 ET35 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet A 7x15/4x108 ET35 DIA63,4
Borbet A W7.0 R15 PCD4x108 ET35 DIA63.4 SP | 7 938 грн. |
Диски Borbet A 7x15 4x108 ET35 DIA63,4 (silver polished) (1001533471) | 5 867 грн. |
Диски Borbet A silver polished R15 W7 PCD4x108 ET35 DIA63,4 ID3576 | 6 299 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі