Літня шина Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T
Відео 19Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T |
|
Повне збереження властивостей по мірі зносу. Стійкість до аквапланування. Тривала ходимість. Індикація зносу.
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T
Усі ціни 42 →Шина Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T | 2 724 грн. |
Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T | 2 822 грн. |
Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T | 3 120 грн. |
Michelin Primacy 4 (185/65R15 88T) | 2 782 грн. |
Летние шины Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T 1001314496 | 2 859 грн. |
ще 20 пропозицій
0 2 0 4 |
Трохи галаслива, тримак хороший на сухому та мокрому асфальті. На траві, болоті ніяка взагалі. Ресурс у розмірі 185/65/15 35-40т. км. Помітив ще, що ця гума хоче їхати абсолютно прямо, відпускаєш кермо після повороту моментально рівняє кермо. Містом важко крутити, а для траси класно. Сухий, мокрий асфальт, держак хороший швидке зношування. У розмірі 185/65/15 35-40т. км Sheva Nvice: користуюся Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T більше року |
Гума просто клас. До цього їздив на Kumho KH17, і Michelin XM2 (це фуфло гірше ніж Kumho продав через 5тис.). Поставив Primacy 4 і просто кайфую від їзди. Дощ чудово! На сухому асфальті чудово! Ось це розумію якість! Але осад і втрата грошей від Michelin XM2 і тепер не можу рекомендувати до покупки всі моделі шин Michelin. На жаль компанія Michelin почала здавати позиції, і тепер не можна наосліп купувати будь-яку гуму цієї компанії та як я потрапив з Michelin XM2. В міру м'яка.
В міру галаслива. Ціна і наявність в роздріб.185/65 15" в 2018р. Василий Х: користуюся Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T менше місяця |
Відверто "нудна" гума. ))) Чи не прослизає при прискоренні, не зносить у віражах, не спливає в калюжах. Повна передбачуваність. Поки що не бачу. |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T
Ціни на Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 185/65 R15 88H | від 3 067 грн. | 20 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 185/65 R15 88T | від 2 724 грн. | 42 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 185/65 R15 92T | від 3 523 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →