Литий диск Borbet A 8,5x19/5x120 ET35 DIA72,5
Відео 5Фото 7 | від 12 898 до 15 417 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet A 68
Характеристики
Borbet A 8,5x19/5x120 ET35 DIA72,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet A 8,5x19/5x120 ET35 DIA72,5
Borbet A W8.5 R19 PCD5x120 ET35 DIA72.5 BM | 15 417 грн. |
Borbet A (8.5J x 19 5x120 ET35 DIA72.5) Black Matt На замовлення з Європи. | 13 214 грн. |
Диски Borbet A black matt R19 W8,5 PCD5x120 ET35 DIA72,5 ID31658 | 12 898 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі