Литий диск Borbet BY 8x20/5x114,3 ET40 DIA72,5
Відео 1Фото 6 | від 14 750 до 20 746 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Borbet BY 79
Характеристики
Borbet BY 8x20/5x114,3 ET40 DIA72,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet BY 8x20/5x114,3 ET40 DIA72,5
Сортувати
Borbet BY titan polished matt (R20 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA72.5) | 15 799 грн. |
Borbet BY (8J x 20 5x114.3 ET40 DIA72.5) На замовлення з Європи. | 18 072 грн. |
Borbet BY R20 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA72.5 Titanium Polished Matt 496081 | 16 643 грн. |
Borbet BY W8.0 R20 PCD5x114.3 ET40 DIA72.5 TPM | 20 746 грн. |
Borbet BY R20 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA72.5 Titanium Polished Matt | 17 222 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі