Литий диск Borbet A 8x17/5x112 ET37 DIA66,6
Відео 5Фото 7 | від 11 124 до 11 248 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Borbet A 89
Характеристики
Borbet A 8x17/5x112 ET37 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet A 8x17/5x112 ET37 DIA66,6
Borbet A R17 W8 PCD5x112 ET37 DIA66.6 Matt Black | 11 124 грн. |
Borbet A (8J x 17 5x112 ET37 DIA66.6) Black Matt | 11 248 грн. |
BORBET A R17 W8 PCD5X112 ET37 DIA66.6 MATT BLACK | 11 124 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі