Литий диск Borbet BLX 8,5x20/5x112 ET45 DIA72,5
Відео 2Фото 12 | від 13 841 до 17 618 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Borbet BLX 47
Характеристики
Borbet BLX 8,5x20/5x112 ET45 DIA72,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet BLX 8,5x20/5x112 ET45 DIA72,5
Сортувати
Borbet BLX Black Polished Matt (R20 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA72.5) | 14 799 грн. |
Borbet BLX (8.5J x 20 5x112 ET45 DIA72.5) Black Polished Matt На замовленн | 15 383 грн. |
Borbet BLX W8.5 R20 PCD5x112 ET45 DIA72.5 BPM | 17 618 грн. |
Диски Borbet BLX 8,5x20 5x112 ET45 DIA72,5 (matt black polished) (10012748 | 13 841 грн. |
Borbet BLX (8.5J x 20 5x112 ET45 DIA72.5) BP M На замовлення з Європи. | 16 599 грн. |
Диски Borbet BLX black polished matt R20 W8,5 PCD5x112 ET45 DIA72,5 ID3248 | 14 998 грн. |
Диски Borbet BLX brilliant silver R20 W8,5 PCD5x112 ET45 DIA72,5 ID32111 | 14 483 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі