Литий диск Dezent TH 7x16/5x120 ET45 DIA65,1
Відео 2Фото 18 | від 5 260 до 8 999 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Dezent TH 24
Характеристики
Dezent TH 7x16/5x120 ET45 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TH 7x16/5x120 ET45 DIA65,1
Dezent TH 7x16 5x120 ET45 DIA65.1 BP | 5 260 грн. |
Dezent TH R16 W7 PCD5x120 ET45 DIA65.1 Black Polished TTHP9BP45 | 8 696 грн. |
Dezent TH R16 W7 PCD5x120 ET45 DIA65.1 Black Polished | 8 999 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі