Литий диск Borbet CW3 7,5x17/6x139,7 ET35 DIA100,1
Фото 12 | від 10 453 до 15 555 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):100.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet CW3 198
Характеристики
Borbet CW3 7,5x17/6x139,7 ET35 DIA100,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 7,5x17/6x139,7 ET35 DIA100,1
Сортувати
Borbet CW3 Black Glossy (R17 W7.5 PCD6x139.7 ET35 DIA100.1) | 11 299 грн. |
Borbet CW3 (7.5J x 17 6x139.7 ET35 DIA100.1) Black Glossy На замовлення з | 12 614 грн. |
Borbet CW3 W7.5 R17 PCD6x139.7 ET35 DIA100.1 SS | 15 555 грн. |
Диски Borbet CW3 7,5x17 6x139,7 ET35 DIA100,1 (gloss black) (1001870320) | 10 453 грн. |
Borbet CW3 Sterling Silber (R17 W7.5 PCD6x139.7 ET35 DIA100.1) | 11 299 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі