Литий диск Borbet CW3 9x20/5x114,3 ET40 DIA64,1
Фото 12 | від 14 750 до 19 134 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Borbet CW3 198
Характеристики
Borbet CW3 9x20/5x114,3 ET40 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 9x20/5x114,3 ET40 DIA64,1
Сортувати
Borbet CW3 Black Glossy (R20 W9.0 PCD5x114.3 ET40 DIA64.1) | 15 799 грн. |
Borbet CW3 (9J x 20 5x114.3 ET40 DIA64.1) Sterling Silver На замовлення з | 15 954 грн. |
Borbet CW3 W9.0 R20 PCD5x114.3 ET40 DIA64.1 BG | 19 134 грн. |
Диски Borbet CW3 9x20 5x114,3 ET40 DIA64,1 (gloss black) (1001274762) | 14 750 грн. |
Borbet CW3 (9J x 20 5x114.3 ET40 DIA64.1) Black Glossy На замовлення з Євр | 16 965 грн. |
Диски Borbet CW3 sterling silver R20 W9 PCD5x114,3 ET40 DIA64,1 ID32528 | 15 555 грн. |
Диски Borbet CW3 black glossy R20 W9 PCD5x114,3 ET40 DIA64,1 ID32611 | 16 540 грн. |
Закрити
Схожі