Литий диск Borbet CWE 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6
Відео 1Фото 14 | від 12 147 до 15 451 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Borbet CWE 114
Характеристики
Borbet CWE 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 8,5x18/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
Borbet CWE Black Matt (R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 13 099 грн. |
Borbet CWE (8.5J x 18 5x112 ET45 DIA66.6) BM На замовлення з Європи. | 14 876 грн. |
Borbet CWE R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Matt 496398 | 14 443 грн. |
Borbet CWE R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Mistral Anthracite Polished | 15 451 грн. |
Borbet CWE R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Mistral Anthracite Polished 4953 | 14 932 грн. |
Borbet CWE (8.5J x 18 5x112 ET45 DIA66.6) Black Matt На замовлення з Європ | 14 328 грн. |
Borbet CWE R18 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6 Black Matt | 14 945 грн. |
Диски Borbet CWE 8,5x18 5x112 ET45 DIA66,6 (matt black) (1001163299) | 12 147 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі