Литий диск Borbet BY 8x18/5x112 ET30 DIA66.6
Відео 1Фото 6 | від 9 916 до 11 522 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Borbet BY 78
Характеристики
Borbet BY 8x18/5x112 ET30 DIA66.6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet BY 8x18/5x112 ET30 DIA66.6
Сортувати
Литые диски Borbet BY R18 W8 PCD5x112 ET30 DIA66.6 (matt black) 1002239379 | 11 079 грн. |
Borbet BY R18 W8 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Matt Black | 11 135 грн. |
Диски Borbet BY 8x18 5x112 ET30 DIA66,6 (matt black) | 11 092 грн. |
Borbet BY Black Matt (R18 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA66.6) | 10 699 грн. |
Диски литі Borbet BY R18 W8 PCD5x112 ET30 DIA66.6 (matt black) | 11 522 грн. |
Borbet BY titan polished matt (R18 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA66.6) | 10 999 грн. |
Borbet BY matt black (R18 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA66.6) | 11 092 грн. |
Диски Borbet BY 8x18 5x112 ET30 DIA66,6 (titan polished matt) (1002239380) | 10 247 грн. |
Диски Borbet BY 8x18 5x112 ET30 DIA66,6 (matt black) (1002239379) | 9 916 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі