Литий диск Borbet CWE 8x17/5x139,7 ET10 DIA108,1
Відео 1Фото 14 | від 10 123 до 14 089 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):108.1 мм Виліт (ET):10 мм |
Модифікації Borbet CWE 118
Характеристики
Borbet CWE 8x17/5x139,7 ET10 DIA108,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWE 8x17/5x139,7 ET10 DIA108,1
Сортувати
Borbet CWE R17 W8 PCD5x139,7 ET10 DIA108.1 Matt Black | 11 999 грн. |
Borbet CWE Black Matt (R17 W8.0 PCD5x139.7 ET10 DIA108.1) | 10 999 грн. |
Borbet CWE (8J x 17 5x139.7 ET10 DIA108.1) Black Matt На замовлення з Євро | 12 232 грн. |
Диски Borbet CWE 8x17 5x139,7 ET10 DIA108,1 (matt black) (1001162741) | 10 123 грн. |
Borbet CWE R17 W8 PCD5x139,7 ET10 DIA108.1 crystal silver | 11 745 грн. |
Borbet CWE (8J x 17 5x139.7 ET10 DIA108.1) BM На замовлення з Європи. | 14 089 грн. |
Диски Borbet CWE black matt R17 W8 PCD5x139,7 ET10 DIA108,1 ID31504 | 11 912 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі