Литий диск Borbet F 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA72,6
Відео 1Фото 9 | від 6 186 до 7 108 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Borbet F 90
Характеристики
Borbet F 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet F 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Borbet F R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA72.6 (gloss black) 100118 | 6 673 грн. |
Borbet F R16 W6.5 PCD5x114,3 ET40 DIA72.6 Gloss Black | 6 778 грн. |
Диски Borbet F 6,5x16 5x114,3 ET40 DIA72,6 (gloss black) | 6 671 грн. |
Borbet F (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA72.6) gloss black | 6 512 грн. |
BORBET Легковой диск BORBET F Black Glossy R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA72. | 6 929 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі