Литий диск Alutec Singa 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66,1
Фото 23 | від 5 771 до 7 291 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec Singa 47
Характеристики
Alutec Singa 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Singa 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA66,1
Сортувати
ALUTEC Singa R16 W6.5 PCD5x114,3 ET40 DIA66.1 polar silver | 6 430 грн. |
Диски Alutec Singa 6,5x16 5x114,3 ET40 DIA66,1 (black polished) | 5 771 грн. |
Alutec SINGA Diamant-Schwarz Frontpoliert (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66. | 7 099 грн. |
Alutec Singa Diamond Black Front Polished R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 | 6 305 грн. |
Alutec Singa R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 Black Polished Front SIN6564 | 7 050 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі