Литий диск Borbet N 7x17/4x98 ET35 DIA58,1
Відео 5Фото 24 | від 6 652 до 8 672 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):58.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet N 53
Характеристики
Borbet N 7x17/4x98 ET35 DIA58,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet N 7x17/4x98 ET35 DIA58,1
Сортувати
Диски Borbet N 7x17 4x98 ET35 DIA58,1 (gloss black) | 7 198 грн. |
Borbet N Black Glossy (R17 W7.0 PCD4x98 ET35 DIA58.1) | 7 299 грн. |
Borbet N (7J x 17 4x98 ET35 DIA58.1) Black Glossy На замовлення з Європи. | 7 463 грн. |
Borbet N CS R17 W7.0 PCD4x98 ET35 DIA58.1 | 8 351 грн. |
Диски Borbet N 7x17 4x98 ET35 DIA58,1 (gloss black) (1002477652) | 6 776 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі