Литий диск Borbet Y 7,5x17/5x112 ET37 DIA66,5
Відео 1Фото 26 | від 7 024 до 9 223 грн. Порівняти ціни 41 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Borbet Y 130
Характеристики
Borbet Y 7,5x17/5x112 ET37 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet Y 7,5x17/5x112 ET37 DIA66,5
Сортувати
Литые диски Borbet Y R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.5 (crystal silver) 10018 | 7 464 грн. |
Диски Borbet Y 7,5x17 5x112 ET37 DIA66,5 (crystal silver) | 7 546 грн. |
Borbet Y (R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.5) crystal silver | 7 560 грн. |
Borbet Y 7.5x17 5x112 ET37 DIA66.5 Black | 7 460 грн. |
BORBET Легковий диск BORBET Y TITAN MATT R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.5 | 8 077 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі