Витяжка Perfelli DNS 6482 D 850 BL LED чорний
Фото 12 |
Perfelli DNS 6482 D 850 BL LED чорний 2022 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DNS 6482 D 850 BL LED чорний
Усі ціни 18 →Perfelli Perfelli DNS 6482 D 850 BL LED 5902767158855 | 5 543 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli DNS 6482 D 850 BL LED | 5 669 грн. |
Perfelli DNS 6482 D 850 BL LED | 6 299 грн. |
Вытяжка Perfelli Dns 6482 D 850 Bl Led | 5 544 грн. |
PERFELLI DNS 6482 D 850 BL LED | 5 929 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Perfelli DNS 6482 D 850 BL LED
Ціни на Perfelli DNS 6482 D 850 BL LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli DNS 6482 D 850 WH LED білий | від 5 590 грн. | 18 пропозицій | ||
Perfelli DNS 6482 D 850 BL LED чорний | від 5 418 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →