Витяжка Weilor Slimline PTM 6140 SS 750 LED Strip нержавіюча сталь
Фото 9 |
Weilor Slimline PTM 6140 SS 750 LED Strip нержавіюча сталь потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor Slimline PTM 6140 SS 750 LED Strip нержавіюча сталь
Усі ціни 21 →Weilor Weilor Slimline PTM 6140 SS 750 LED Strip | 4 319 грн. |
Кухонна витяжка Weilor Slimline PTM 6140 SS 750 LED strip | 4 319 грн. |
WEILOR Slimline PTM 6140 SS 750 LED strip | 4 320 грн. |
Вытяжка Weilor Ptm 6140 Ss 750 Led | 4 319 грн. |
WEILOR Slimline PTM 6140 SS 750 LED strip | 4 099 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →