Витяжка ELEYUS Cyclon 700 60 IS GR нержавіюча сталь
Фото 13 |
ELEYUS Cyclon 700 60 IS GR нержавіюча сталь |
|
Недорога вбудована кухонна телескопічна витяжка з надійним електромеханічним управлінням і лаконічним зовнішнім дизайном. Забезпечує гідний рівень продуктивності всмоктування (до 700 м³/год). Оптимізована конструкція з продуктивним електродвигуном на довговічних підшипниках і збалансованим відцентровим вентилятором демонструє помірну гучність (до 62 дБ при максимальній швидкості обертання).
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для використання на кухнях малої або середньої площі (до 17 м²). Встановлюється в нижню частину кухонного шафи, який розташовується прямо над варильної поверхнею. При такому монтажі видимою залишається лише торцева пластина висувній панелі, яка пропонується в п'яти різних варіантах, що відрізняються матеріалом обробки.
Ширина корпусу витяжки ELEYUS Cyclon 700 60 IS GR становить 59,6 см, а глибина з висунутої панеллю — 45 см. Такі розміри дозволяють їй обслуговувати більшість популярних моделей кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь. Кнопкова панель управління дає можливість регулювати швидкість обертання витяжного вентилятора (2 позиції) і керувати освітленням робочої поверхні (дві галогенні лампи по 35 Вт кожна). Витяжка може працювати в режимі рециркуляції, який пропускає повітряний потік через змінний активний вугільний фільтр (купується окремо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS Cyclon 700 60 IS GR нержавіюча сталь
Усі ціни 40 →Кухонна витяжка Eleyus Cyclon 700 60 IS | 3 599 грн. |
ELEYUS CYCLON 700 60 IS | 3 477 грн. |
Витяжка телескопічна Eleyus Cyclon 700 60 IS | 3 610 грн. |
Вытяжка Eleyus Cyclon 700 60 Is | 3 530 грн. |
ELEYUS CYCLON 700 60 IS | 3 460 грн. |
Модификації ELEYUS Cyclon 700 60 IS GR
Ціни на ELEYUS Cyclon 700 60 IS GR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Cyclon 700 60 BG бежевий | від 3 078 грн. | 20 пропозицій | ||
ELEYUS Cyclon 700 60 WH білий | від 3 159 грн. | 40 пропозицій | ||
ELEYUS Cyclon 700 60 BR коричневий | від 3 088 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Cyclon 700 60 IS GR нержавіюча сталь | від 3 300 грн. | 41 пропозиція | ||
ELEYUS Cyclon 700 60 BL чорний | від 3 169 грн. | 39 пропозицій |