Ящик для інструменту Bosch LT-BOXX 170 Professional 1600A00222
Bosch LT-BOXX 170 Professional 1600A00222 висота 185 ммвисота 287 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch LT-BOXX 170 Professional 1600A00222
Ящик для инструментов Bosch LT-BOXX 170 PROFESSIONAL 1600A00222 | 1 619 грн. |
Ящик для інструментів Bosch LT-BOXX 170 Professional 1600A00222 | 3 279 грн. |
Ящик для инструментов Bosch LT-BOXX 170 Professional 1600A00222 | 3 279 грн. |
Ящик для інструментів Bosch LT-BOXX 170 Professional 1600A00222 | 3 279 грн. |
Ящик для инструментов Bosch LT-BOXX 170 1600A00222 | 2 827 грн. |
Модификації Bosch LT-BOXX 170 Professional 1600A00222
Ціни на Bosch LT-BOXX 170 Professional 1600A00222 |
---|---|---|---|---|
Bosch LT-BOXX 170 Professional 1600A00222 | від 1 619 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch LT-BOXX 272 Professional 1600A00223 | від 3 394 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →