Секатор Bosch Professional Pro Pruner (06019K1020)
Відео 13Фото 4 |
Bosch Professional Pro Pruner (06019K1020) |
|
Безщітковий двигун
Модель з артикулом 0 601 9K1 020 без АКБ і зарядного пристрою, а модель з артикулом {,} комплектується акумулятором і зарядним пристроєм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Professional Pro Pruner (06019K1020)
Усі ціни 36 →Акумуляторні садові ножиці Bosch Professional Pro Pruner, без акб 06019K10 | 6 499 грн. |
Акумуляторні садові ножиці Bosch Pro Pruner Professional, без акб 06019K10 | 6 499 грн. |
Секатор аккумуляторный Bosch Pro Pruner (06019K1020) - без аккумулятора и | 6 499 грн. |
Акумуляторний секатор Bosch Pro Pruner Professional (12 В, без АКБ) (06019 | 6 499 грн. |
BOSCH PRO PRUNER PROFESSIONAL БЕЗ АКБ И ЗУ (06019K1020) | 5 967 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості секатора Bosch Professional Pro Pruner (06019K1020):
- Габарити: 110x311x56 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →