Ящик для інструменту Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ
Відео 5Фото 7 |
Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ |
|
Сумісність з усіма видами кейсів (установка один на одного) і вкладишів L-BOXX. Підходить до автомобільної системи транспортування Sortimo. Може використовуватися окремо від модульної системи Mobility System.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ
Усі ціни 33 →Чемодан Bosch L-Boxx 102 1600A012FZ | 1 299 грн. |
Система зберігання Bosch L-Boxx 102 Professional 1600A012FZ | 2 125 грн. |
Система хранения Bosch L-Boxx 102 Professional 1600A012FZ | 1 799 грн. |
Ящик для інструментів Bosch L-BOXX 102 (1600A012FZ) 1600A012FZ | 2 125 грн. |
Система зберігання Bosch L-Boxx 102 Professional 1600A012FZ | 1 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Bosch 1600A012FZ:
- Гранична допустиме навантаження – 100 кг
- Вантажопідйомність – 25 кг
Модификації Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ
Ціни на Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ |
---|---|---|---|---|
Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ | від 1 299 грн. | 33 пропозиції | ||
Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0 | від 2 480 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch L-BOXX 238 Professional 1600A012G2 | від 2 534 грн. | 39 пропозицій | ||
Bosch L-BOXX 374 Professional 1600A012G3 | від 2 899 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →