Будівельний фен Bosch GHG 18V-50 Professional 06012A6500
Відео 6Фото 6 |
Bosch GHG 18V-50 Professional 06012A6500 |
|
Підсвічування. Розігрів до 300 ° С за 6 секунд
Акумулятор, зарядний пристрій та кейс у комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GHG 18V-50 Professional 06012A6500
Усі ціни 30 →Bosch Фен будівельний Bosch GHG 18V-50 PROFESSIONAL 0.601.2A6.500 | 5 820 грн. |
Акумуляторний технічний фен Bosch Professional GHG 18V-40 без акб і з/п 06 | 6 000 грн. |
Аккумуляторный технический фен Bosch Professional GHG 18V-50 в картоне с 2 | 6 000 грн. |
Акумуляторний технічний фен Bosch GHG 18V-50 PROFESSIONAL без АКБ та заряд | 6 000 грн. |
Акумуляторний технічний фен Bosch Professional GHG 18V-50 каркас з 2 насад | 6 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →