Електрорубанок Bosch GHO 18 V-LI Professional 06015A0300
Відео 2Фото 11 |
Bosch GHO 18 V-LI Professional 06015A0300 акк. 2 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GHO 18 V-LI Professional 06015A0300
Усі ціни 33 →Рубанок аккумуляторный Bosch Professional GHO 18 V-LI в L-BOXX 238, 2 акб | 22 727 грн. |
Рубанок акумуляторний Bosch GHO 18 V-LI Professional Solo 06015A0300 | 16 232 грн. |
Акумуляторний рубанок Bosch GHO 15-82 (06015A0300) (без акумулятора і заря | 16 232 грн. |
BOSCH GHO 15-82, без аккумулятора и зарядного устройства (0.601.5A0.300) | 16 232 грн. |
Электрорубанок Bosch Gho 18 V-LI Solo (06015A0300) | 16 232 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 06015A0300 — поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
- Артикул 06015A0303 — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій
Модификації Bosch GHO 18 V-LI Professional 06015A0300
Ціни на Bosch GHO 18 V-LI Professional 06015A0300 |
---|---|---|---|---|
Bosch GHO 18 V-LI Professional 06015A0303 | від 18 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GHO 18 V-LI Professional 06015A0300 | від 7 740 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →