Електрорубанок Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A760
Відео 3Фото 11 |
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A760 |
|
Модель 060159A76A поставляється без кейса, в комплекті моделі 060159A760 звичайний кейс, а в комплекті моделі 060159A76G — кейс L-BOXX 238
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A760
Усі ціни 31 →Рубанок Bosch Professional GHO 40-82 C в чемодане с параллельным упором, о | 18 132 грн. |
Рубанок електричний Bosch GHO 40-82 060159A760 | 18 132 грн. |
Рубанок Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A760 | 13 899 грн. |
Електрорубанок Bosch GHO 40-82 C (060159A760) 060159A760 | 18 132 грн. |
Електрорубанок Bosch GHO 40-82 C (060159A760) 0.601.59A.760 | 18 132 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A760
Ціни на Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A760 |
---|---|---|---|---|
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A | від 9 524 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A760 | від 13 899 грн. | 31 пропозиція | ||
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76G | від 11 860 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →