Електрорубанок Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000
Відео 11Фото 8 |
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000 акк. 2 шт 3 Агод , кейс, ЗУ GAL 12V-40акк. відсутній, без кейса |
|
Модель 06015A7000 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 06015A7001 два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000
Усі ціни 7 →Рубанок аккумуляторный Bosch Professional GHO 12V-20, без акб и з/у 06015A | 9 983 грн. |
Рубанок акумуляторний Bosch GHO 12V-20 (без АКБ) 06015A7000 | 9 983 грн. |
Рубанок аккумуляторный Bosch GHO 12V-20 ( SOLO ) 06015A7000 | 8 299 грн. |
Рубанок акумуляторний Bosch GHO 12V-20 Professional, без акб 06015A7000 | 9 983 грн. |
Аккумуляторный рубанок BOSCH GHO 12V-20 Professional Solo 06015A7000 | 9 983 грн. |
BOSCH GHO 12V-20 | 9 983 грн. |
Рубанок акумуляторний Bosch Professional GHO 12V-20 (Без АКБ і ЗУ) (06015A | 9 983 грн. |
Хороша ширина робочої поверхні, гідна вибірка чверті, зручний, легкий та простий у роботі. Значно економить сили та час, добре обробляє деревину будь-якої породи. Незамінна річ у дачному чи домашньому господарстві! Зручний, функціональний Немає Анатолий Завгородний: користуюся Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7001 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000
Ціни на Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7001 | від 10 624 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000 | від 8 299 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →