Вбудована посудомийна машина Bosch SMV 46KX04E
Фото 8 |
Посудомийна машинка повнорозмірного формату із завантаженням до 13 комплектів посуду. Внутрішній простір пристрою пристосовується до поточних потреб користувача завдяки системі регулювання висоти верхнього кошика Rackmatic. А на верхньому рівні мийної камери передбачається висувний короб для столових приладів Vario3. Bosch SMV 46KX04E працює під керуванням тихого та економічного інверторного приводу EcoSilence Drive.
В середньому за цикл машина витрачає до 10 л води. У програмних активах моделі налічується 6 встановлених режимів, включаючи програму дбайливого догляду за скляними виробами «Скло 40 ° С». З корисних додаткових опцій у посудомийці є функція прискорення циклу VarioSpeed Plus, додаткове сушіння ExtraDry, режим гігієнічного очищення посуду HygienePlus. Машинка обладнана кнопковою панеллю з LED-екраном на верхньому торці дверей. Користувачам доступна можливість встановлення таймера відстрочки запуску циклу, що дозволяє зменшити рахунки за електроенергії під час використання нічного тарифу. Індикатором статусу роботи посудомийки є червоний світловий промінь на підлогу InfoLight.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch SMV 46KX04E
Усі ціни 13 →Посудомийна машина Bosch SMV46KX04E | 23 384 грн. |
Посудомоечная машина Bosch SMV 46KX04E | 18 048 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Bosch SMV46KX04E | 23 954 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Bosch SMV46KX04E | 23 932 грн. |
Bosch SMV46KX04E | 18 000 грн. |