Бойлер Bosch WD 120 B (8 732 925 017)
Bosch WD 120 B 115 л149 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch WD 120 B
Бойлер непрямого нагріву Bosch WD 120 B 7735501712 | 36 914 грн. |
Бойлер косвенного нагрева Bosch WD 120 B 7735501712 | 36 914 грн. |
Бойлер непрямого нагріву Bosch WD 120 B | 38 914 грн. |
Bosch Бойлер непрямого нагріву Bosch WD 120 B 8732925017 | 39 850 грн. |
Модификації Bosch WD 120 B
Ціни на Bosch WD 120 B |
---|---|---|---|---|
Bosch WD 120 B | від 36 914 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch WD 160 B | від 38 774 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →