Бойлер Bosch WST 120-5O
Bosch WST 120-5O 120 л 8.2 л/хв 1 тен труби зверху 120 л 10.2 л/хв 1 тен труби збоку |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch WST 120-5O
Бойлер непрямого нагріву Bosch WST 120-5 O 8718543216 | 34 240 грн. |
Бойлер косвенного нагрева Bosch WST 120-5 O 8718543216 | 34 240 грн. |
Водонагрівач непрямого нагріву Bosch WST 120-5O 8718543216 | 29 021 грн. |
Bosch Бойлер непрямого нагріву Bosch WST 120-5O 8718543216 | 34 240 грн. |
Модификації Bosch WST 120-5O
Ціни на Bosch WST 120-5O |
---|---|---|---|---|
Bosch WST 120-5O | від 29 021 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch WST 120-5C | від 28 189 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →