Мисливський ніж BPS HK6 SSH (0000000629)
Відео 2Фото 13 |
BPS HK6 SSH |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BPS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BPS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BPS HK6 SSH
Усі ціни 9 →Нож охотничий BPSKNIVES HK6, SSH (0000000629) | 1 600 грн. |
Ніж BPS HK6 SSH (0000000629) | 2 006 грн. |
Нож BPS HK6 SSH (0000000629) 0000000629 | 1 885 грн. |
Ніж BPS HK6 SSH (0000000629) 0000000629 | 1 785 грн. |
Ніж Bps Knives HK6 Ssh | 1 599 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →