Садові ножиці Bradas KT-V1110
Фото 6 |
Bradas KT-V1110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas KT-V1110
Усі ціни 6 →Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES прямі KT-V1110 | 603 грн. |
Ножиці для живоплоту Bradas V-Series прямі 38 см (KT-V1110) | 566 грн. |
Ножиці для кущів із прямими лезами 20см, V-SERIES, KT-V1110 | 601 грн. |
Ножиці садові Bradas V-SERIES 20см (KT-V1110) | 544 грн. |
Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES прямі KT-V1110 | 603 грн. |
Ножиці для кущів, кущоріз із прямими лезами, Bradas леза 20см, V-SERIES, K | 706 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →