Сучкоріз Bradas KT-V1211
Відео 1Фото 3 |
Bradas KT-V1211 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas KT-V1211
Усі ціни 8 →Сучкоріз обвідний Bradas V-SERIES KT-V1211 | 854 грн. |
Гілкоріз садовий Bradas V-Series 600 мм (KT-V1211) | 798 грн. |
Сучкоріз для гілок KT-V1211 | 1 120 грн. |
Сучкоріз із обвідними лезами, V-SERIES, KT-V1211 | 852 грн. |
Гілкоріз Bradas V-SERIES (KT-V1211) | 771 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →