Садові ножиці Bradas KT-V1120
Відео 1Фото 5 |
Bradas KT-V1120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas KT-V1120
Усі ціни 6 →Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES хвилясті KT-V1120 | 802 грн. |
Ножиці для живоплоту Bradas V-Series хвилясті 60-76 см (KT-V1120) | 747 грн. |
Ножиці для кущів із хвилястими лезами, телескопічні, V-SERIES, KT-V1120 | 800 грн. |
Ножиці садові Bradas V-SERIES (KT-V1120) | 724 грн. |
Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES хвилясті KT-V1120 | 802 грн. |
Ножиці для кущів BRADAS з хвилястим лезом 25 см, телескопічні 60-76 см, V- | 931 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →