Садові ножиці Bradas KT-V1121
Bradas KT-V1121 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas KT-V1121
Усі ціни 6 →Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES хвилясті KT-V1121 | 925 грн. |
Ножиці для живоплоту Bradas V-Series хвилясті 38 см (KT-V1121) | 837 грн. |
Ножиці для кущів з хвилястими лезами 25см, V-SERIES, KT-V1121 | 923 грн. |
Ножиці для кущів з хвилястим лезом Bradas V-SERIES 25см (KT-V1121) | 835 грн. |
Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES хвилясті KT-V1121 | 925 грн. |
Ножиці для кущів BRADAS з хвилястим лезом, леза 25см, V-SERIES, KT-V1121 П | 1 094 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →