Садові ножиці Bradas KT-V1140
Фото 3 |
Bradas KT-V1140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas KT-V1140
Усі ціни 6 →Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES прямі KT-V1140 | 792 грн. |
Ножиці Bradas V-Series для кущів з прямими лезами (KT-V1140) | 770 грн. |
Ножиці для кущів із прямими лезами, V-SERIES, KT-V1140 | 790 грн. |
Ножиці для кущів Bradas V-SERIES (KT-V1140) | 715 грн. |
Ножиці для живої огорожі Bradas V-SERIES прямі KT-V1140 | 792 грн. |
Ножиці для кущів із прямими лезами, V-SERIES, KT-V1140 | 937 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →