Секатор Bradas KT-V6
Bradas KT-V6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas KT-V6
Усі ціни 9 →Секатор обвідний Bradas V-SERIES KT-V6 | 518 грн. |
Секатор садовий Bradas V-Series з округлим лезом, зріз до 18 мм (KT-V6) | 485 грн. |
Секатор садовий V-SERIES KT-V6 | 620 грн. |
Секатор садовий обвідний, 18 мм V-SERIES Bradas | 492 грн. |
Секатор садовий обвідний, V-SERIES, KT-V6 | 516 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →