Секатор Bradas KT-V5
Bradas KT-V5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas KT-V5
Усі ціни 8 →Секатор обвідний Bradas V-SERIES KT-V5 | 424 грн. |
Секатор садовий Bradas V-Series з округлим лезом, зріз до 23 мм (KT-V5) | 399 грн. |
Секатор садовий V-SERIES KT-V5 | 501 грн. |
Секатор садовий обвідний, V-SERIES, KT-V5 | 527 грн. |
Секатор Брадас садовий В-Серіес KT-V5 | 385 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →