Котушка Brain Apex 20 6000 (18584254)
Brain Apex 20 6000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex 20 6000
Усі ціни 23 →Катушка Brain Apex 20 6000 5+1BB 4.7:1 336-1008 | 1 050 грн. |
Катушка рыболовная Катушка Brain Apex 20 6000 5+1BB 4.7:1 | 1 051 грн. |
Катушка Brain Apex 20’ 6000 5+1BB 4.7:1 (1858.42.54) | 1 050 грн. |
Котушка Brain fishing Apex 20 6000 5+1BB 4.7:1 (1858.42.54) | 1 083 грн. |
Котушка Brain fishing Apex 20 6000 5+1BB 4.7:1 (1858.42.54) 1858.42.54 | 1 050 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →