Котушка Brain Phantom Match/Bolo 3000 (1858.42.41)
Brain Phantom Match/Bolo 3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Phantom Match/Bolo 3000
Усі ціни 23 →Катушка рыболовная Катушка Brain Phantom Match/Bolo 3000 9+1BB 6.2:1 | 1 570 грн. |
Катушка Brain Phantom Match/Bolo 3000 9+1BB (1858.42.41) | 1 570 грн. |
Котушка Brain fishing Phantom Match/Bolo 3000 9+1BB 6.2:1 (1858.42.41) | 1 570 грн. |
Котушка Brain fishing Phantom Match/Bolo 3000 9+1BB 6.2:1 (1858.42.41) 185 | 1 570 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Phantom Match/Bolo 3000 9+1BB 6.2:1 (1 | 1 570 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →