Котушка Brain Phantom Match/Bolo Double Handle 3000 (1858.46.82)
Фото 5 |
Brain Phantom Match/Bolo Double Handle 3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Phantom Match/Bolo Double Handle 3000
Усі ціни 7 →Катушка Brain Phantom Match/Bolo Double Handle 3000 9+1BB (1858.46.82) | 1 570 грн. |
Котушка Brain fishing Phantom Match/Bolo Double Handle 3000 9+1BB 6.21 (18 | 1 570 грн. |
Катушка Brain fishing Phantom Match/Bolo Double Handle 3000 9+1BB 6.21 (18 | 1 570 грн. |
Котушка Brain fishing Phantom Match/Bolo Double Handle 3000 9+1BB 6.21 (18 | 1 570 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Phantom Match/Bolo Double Handle 3000 | 1 570 грн. |
Катушка Brain Phantom Match/Bolo Double Handle 3000 9+1BB 6.2:1 1858.46.82 | 1 570 грн. |
Котушка Brain Phantom Match/Bolo Double Handle 3000 9+1BB 6.2:1 (18584682) | 1 069 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →