Праска з парогенератором Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 (0128805003)
Відео 2Фото 6 |
Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 |
|
Оснащений 4 робочими програмами: iCare, Eco, Turbo, ProSteam.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun CareStyle 7 Pro IS 7266
Усі ціни 29 →Парогенератор Braun IS 7266VI SS | 11 762 грн. |
Гладильная система Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 VI | 13 999 грн. |
Прасувальна система Braun IS 7266VI SS | 13 999 грн. |
BRAUN IS 7266VI SS | 9 399 грн. |
BRAUN IS7266VI | 11 881 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Braun CareStyle 7 Pro IS 7266
Ціни на Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 |
---|---|---|---|---|
Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 | від 9 749 грн. | 37 пропозицій | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7262 | від 7 637 грн. | 45 пропозицій | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 | від 9 399 грн. | 29 пропозицій | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 | від 11 530 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →